środa, 5 sierpnia 2015

niedziela, 2 sierpnia 2015

Jadeity i metalowe kółeczka

Takie zwykłe bransoletki z kamieni już mi się trochę znudziły ;), więc pokombinowałam z metalowymi kółeczkami:






piątek, 12 czerwca 2015

poniedziałek, 1 czerwca 2015

Zielony łańcuszek

W końcu zrobiło się ciepło i słonecznie, to i coś bardziej wiosennego :) bransoletka z zielonego łańcuszka :)




wtorek, 26 maja 2015

...i już po kilku miesiącach ;)

To drugie podejście do bransoletki szytej z koralików Toho :)
Znowu trwało to dłuuuuugo.... ale troszkę krócej niż za pierwszym razem ;) jeszcze parę lat i kilka bransoletek, i będę je robić szybko ;)