Akrylowe koraliki w wiosennych kolorach... tylko gdzie ta wiosna?!
niedziela, 24 kwietnia 2016
środa, 20 kwietnia 2016
wtorek, 5 kwietnia 2016
piątek, 19 lutego 2016
piątek, 5 lutego 2016
Pierwsza na Kumihimo
Oto moja pierwsza bransoletka wyplatana na Kumihimo. Jest zrobiona z koralików TOHO 11/0.
Na Kumihimo jest dużo szybciej niż szycie igłą, efekt co prawdę troszkę inny, ale też całkiem ok :)
Na Kumihimo jest dużo szybciej niż szycie igłą, efekt co prawdę troszkę inny, ale też całkiem ok :)
niedziela, 10 stycznia 2016
Bransoletka Caprice
To moja pierwsza próba wykonania bransoletki Caprice.
Siatka uszyta jest z koralików TOHO 11/0 (prawie całe 20 gram!) a na siatkę naszyte kryształki (4mm) wraz z koralikami TOHO 15/0 (1T 1K 1T).
I taki oto efekt kilku godzin szycia :)
Siatka uszyta jest z koralików TOHO 11/0 (prawie całe 20 gram!) a na siatkę naszyte kryształki (4mm) wraz z koralikami TOHO 15/0 (1T 1K 1T).
I taki oto efekt kilku godzin szycia :)
niedziela, 3 stycznia 2016
Mój nowy pierścionek
To mój nowy pierścionek - tym razem z TOHO 15/0 :) malusieńkie :) ścieg ten sam - peyote parzysty.
Mimo, że koraliki malutkie to szyje się bardzo dobrze.
Mimo, że koraliki malutkie to szyje się bardzo dobrze.
Subskrybuj:
Posty (Atom)