sobota, 9 maja 2015

czwartek, 7 maja 2015

Wiosenny pierścionek

To teraz prawdziwy pierścionek... w wiosennej kolorystyce ;)

Wykonany jest z kryształków bicone i koralików Toho 11/0.





niedziela, 3 maja 2015

Pierścionki :)

Tym razem coś zupełnie nowego - pierścionki, a właściwe to obrączki :)

Obrączki z koralików Toho 11/0:




















Obrączka z koralików Fire Polish:












i z hematytów:


sobota, 18 kwietnia 2015

Kamień i szkło?

Czy można połączyć kamień i szkło? Zawsze myślałam, że nie jest to za dobre połączenie... ale spróbowałam i efekt jest całkiem ciekawy :) a do tego totalna asymetria :)
Komplet (naszyjnik i bransoletka) zrobiłam z koralików z hematytu w połączeniu ze szklanymi matowymi koralikami:





























niedziela, 5 kwietnia 2015

Rockowo :)

Dzisiaj totalnie nie w klimacie świąt ;) Ale za to w moim ulubionym stylu :)

Metalowe agrafki ;) na czarnym sznurku jubilerskim:













Dwustronna bransoletka z rzemieni z cyrkoniami, przewiązanymi jubilerskim sznurkiem.












Wersja codzienna:












i na wyjścia:













I podobna, tylko węższa, z pojedynczego rzemienia:















Bransoletka z łańcuszków:












Metalowe kajdanki na czarnym skórzanym rzemieniu:












Czarne szklane koraliki na lince jubilerskiej, zaplecione w taki sposób:













I na koniec zwykła z agatów :)


wtorek, 24 marca 2015

Wiosenne motylki

Słoneczki świeci, wszystko się budzi do życia, więc tym razem motylki :)

Koraliki szklane crackle z motylkiem z różowego howlitu:













Kolorowe akrylowe motylki: